• Szkolny Konkurs Informatyczny Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

Dnia 01.04.2022 został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Informatyczny Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczne hasło akcji Działajmy Razem.

Celem  konkursu było:

• Uświadomienie uczniom zagrożeń związanych z Internetem.
            • Propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.
            • Rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych oraz twórczego myślenia i stosowania wiedzy w praktycznym działaniu.
            • Zastosowanie różnych technik komputerowych w prezentacji tematu.
            • Wzmacnianie wśród uczniów wiary we własne możliwości i umiejętności.
            • Promowanie technologii komputerowych.
            • Włączenie dzieci i młodzieży w obchody Międzynarodowego „Dnia Bezpiecznego Internetu”.2022

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-5 SP, oraz
             klasy 6-8 SP.Młodsi uczniowie wykonywali plakat, lub komiks, starsi uczniowieprezentację w wybranym programie komputerowym na temat DBI.

Na konkurs wpłynęło 9 prac w I kategorii-plakat i 15 prac w II kategorii-prezentacja. Komisja konkursowa  na podstawie wymagań konkursowych dokonała wyboru najciekawszych prac.

Zwycięzcami w I kategorii -plakat zostali:

1. Igor Zapart

2. Jakub Ciesek

3. Kasia Pasieka

Zwycięzcami w II kategorii- prezentacja zostali:

1. Maja Łysek

2. Nikola Wielińska

3. Magdalena Laskowska

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Organizatorzy:p.Z.Różańska,p.E.Rodzim.p.D.Napora